Hl. stránka » Středočeský kraj » Kladno

Autoškola Hardyn

Specializujeme se na výuku a výcvik skupiny B (=osobní auto)
Nabízíme Vám: - Specializujeme se na výuku a výcvik skupiny B - Výuka probíhá na nových vozech Škoda - Učebna přímo v centru Kladna (Pěší zóna) - Individuální přístup ke každému žákovi autoškoly

O autoškole

Nabízené skupiny
A
A1
A2
AM
B
BE
C
CE
D
DE
T

Typ výuky
  • Klasický výcvik

Další služby

Ceník
Skupina Sk. Běžná cena Kondiční jízdy
B Nevyplněno Nevyplněno
Je to Vaše autoškola? Upravit ceny

Vybavení

Vybavení

Fotografie

Autoškola dosud nenahrála žádné fotky. Jistě to již brzy napraví.

Kontaktní údaje

Podobné autoškoly

Autoškola Krejčík
Dr.Foustky 721 - Kladno
5

Autoškola Hanes
Vinšova 1413 - Kladno- Kročehlavy

Autoškola Rozner
Huťská 369 - Kladno

Autoškola Nimbus s.r.o.
Rosálie Hajníkové 279 - Kladno - Švermov

Autoškola Esox
Smečenská 837 - Kladno- Rozdělov

Zpět na Kladno

Hodnocení autoškoly

Přidat hodnocení
Celkový počet hodnocení 3
Průměrná spokojenost ze všech hodnocení 5 / 5
Doporučil/a byste autoškolu svým kamarádům? 100% ANO
Vojtěch Sůva (ověřen)
Autoškolu Hardyn vřele doporučuji! Jízdy jsem absolvoval s pí Tomenendálovou, které velkou měrou vděčím za úspěch u zkoušky již při prvním pokusu. Při plánování jízd se mi snažila vždy maximálně vyjít vstříc a při nich byla velmi trpělivá. Na zkoušku důkladně připraví a před ní i podpoří. Velmi mi pomohly také teoretické hodiny při kterých upozorňovali jak na časté chyby, tak i na základní informace. Pokud bych si vybíral znovu, neměnil bych.

Magdalena (odesílatel neověřen)
Děkuji Panu Hardynovi a jeho autoškole za velmi důkladnou přípravu rychlokurzu a profesionální, lidský přístup. Jsem ráda, že jsem ve výběru autoškol, zvolila tu Vaší. Byla jsem velmi spokojená. Přes všechna mé úskalí a obavy z jízd, jsem nakonec díky důsledné průpravě Pana Hardyna, vše uspěšně a napoprvé zvládla. Věřím, že i mé hodnocení pomůže dalším budoucím řidičům, zvolit si tu správnou autoškolu. Jednoznačně doporučuji a děkuji :-) Magdalena O.

Galčan (ověřen)
Když jsem vybíral autoškolu, procházel jsem hodně nabídek a nejvíc mě zaujala Autoškola Hardyn v Kladně. Ať už to bylo kvůli recenzím nebo autoparku autoškoly vím, že jsem se nezmýlil. Hned při prvním kontaktu jsem mluvil s majitelem a skvělým instruktorem v jednom a myslím, že jsem vyhrál jackpot, jelikož jsem dělal jízdy v pohodlném a krásném Nissanu Qashqai. Autoškolu jsem úspěšně dokončil. Z počátku jsem hodně bojoval jak s ovládáním vozů, tak i s předpisy, ale instruktor měl obrovskou trpělivost a hodně dobře mi vysvětlil všechno, co jsem potřeboval vědět. Tuto autoškolu mohu jen doporučit, skvělá domluva na všem, obrovská dávka trpělivosti, poradenství a hlavně obrovská pomoc s přátelským přístup. Za celý průběh autoškoly ani jedno zvýšení hlasu, vše na profesionální úrovni. Pokud si tuto autoškolu vyberete, rozhodně budete spokojeni a nebudete litovat ani jedné minuty strávené za volantem!!!!
Vyplnit přihlášku

Zamlouvá se vám tato autoškola? Máte zájem absolvovat kurz právě u ní? Nemusíte složitě vyplňovat kolonky v papírové přihlášce, my vše obstaráme za vás. Navíc je vyplnění elektronické přihlášky absolutně nezávazné a své rozhodnutí si můžete kdykoliv rozmyslet, tak proč to nezkusit?

Stačí vyplnit několik základních informací o sobě a vybraná autoškola se dozví o vašem zájmu absolvovat kurz právě u ní, tudíž vás co nejdříve kontaktuje zpět a domluví si s vámi parametry kurzu pro skupinu, kterou jste si vybrali (termín zahájení, co budete potřebovat apod.)

No, a to je vše. Pár řádků, pár kliknutí a už můžete začít jezdit. Doufáme, že vaše volba autoškoly byla správná, a že jste si prošli její hodnocení a komentáře. Tak, hodně šťastných kilometrů za volantem.