Hl. stránka » Moravskoslezský kraj » Ostrava

Autoškola Novobilský

Tak trochu jiná autoškola ...
Jsme malá autoškola, která se chce odlišit od "konkurence" vlídným, ale důsledným přístupem k žadateli, s cílem co nejlépe jej připravit do běžného provozu. Majitelům řidičského průkazu, kteří delší dobu neřídili, chceme umožnit návrat do řízení profesionálním a pohodovým přístupem. Dobrá pověst je pro nás důležitá, proto se u nás nesetkáte s "hity" poslední doby, které Vám nabízí a uplatňují na svých žadatelích jiné autoškoly, aby jim mohli nabídnout extra nízkou cenu kurzu, za kterou není reálné kurz dle stanovené osnovy se vším všudy poskytnout a v dostatečně dobré kvalitě připravit žadatele ke zkoušce z řízení motorového vozidla. Těšíme se, že využijete našich nadstandardních služeb i v podobě uplatnění dárků od partnerů autoškoly. Více informací: http://www.autoskola-novobilsky.cz/ Facebook: www.facebook.com/pages/Autoškola-Radim-Novobilský Zápis nových žadatelů: každé středu od 14:00 do 16:30
Autoškola dosud nemá žádné hodnocení
Napsat hodnocení

O autoškole

Nabízené skupiny
A
A1
A2
AM
B
BE
C
CE
D
DE
T

Typ výuky
  • Klasický výcvik
  • Kondiční jízdy

Další služby
  • Platba na splátky (bez navýšení)
  • Výuka v angličtině

Ceník
Skupina Sk. Běžná cena Student Kondiční jízdy
B 8 100 Kč 7 900 Kč 250 Kč
Je to Vaše autoškola? Upravit ceny

Vybavení

Vybavení

Fotografie

Autoškola dosud nenahrála žádné fotky. Jistě to již brzy napraví.

Kontaktní údaje

Autoškola Novobilský
Daliborova 491/16
70900, Ostrava
Upravit

Telefon: +420 775 573 672

Podobné autoškoly

Autoškola Redax
Čujkovova 3097 - Ostrava-Zábřeh
3.5

Autoškola Elite
Rýparova 2681/45 - Ostrava
5

Autoškola CLUB Ostrava
Stodolní 15 - Ostrava

Autoškola KAPR
Havlíčkovo nábřeží 21 - Ostrava

Autoškola Otisk
Dolní 31 - Ostrava

Zpět na Ostrava

Hodnocení autoškoly

Přidat hodnocení
Autoškola zatím neobdržela žádné hodnocení. Pomožte jí s propagací napsáním prvního hodnocení ;)
Vyplnit přihlášku

Zamlouvá se vám tato autoškola? Máte zájem absolvovat kurz právě u ní? Nemusíte složitě vyplňovat kolonky v papírové přihlášce, my vše obstaráme za vás. Navíc je vyplnění elektronické přihlášky absolutně nezávazné a své rozhodnutí si můžete kdykoliv rozmyslet, tak proč to nezkusit?

Stačí vyplnit několik základních informací o sobě a vybraná autoškola se dozví o vašem zájmu absolvovat kurz právě u ní, tudíž vás co nejdříve kontaktuje zpět a domluví si s vámi parametry kurzu pro skupinu, kterou jste si vybrali (termín zahájení, co budete potřebovat apod.)

No, a to je vše. Pár řádků, pár kliknutí a už můžete začít jezdit. Doufáme, že vaše volba autoškoly byla správná, a že jste si prošli její hodnocení a komentáře. Tak, hodně šťastných kilometrů za volantem.