Hl. stránka » Kraj Vysočina » Jihlava

Autoškola Prchal

Získání řidičských skupin AM, A1, A(do 25kW, A(nad 25kW), B, B+E, školení řidičů referentů, kondiční jízdy. Půjčovna osobních aut Škoda, půjčení auta s řidičem, dlouhodobé pronájmy, operativní leasing, přeprava osob na letiště Praha, Brno, i po celé ČR a zahraničí.

O autoškole

Nabízené skupiny
A
A1
A2
AM
B
BE
C
CE
D
DE
T

Typ výuky
  • Klasický výcvik
  • Kondiční jízdy

Další služby
  • Platba na splátky (bez navýšení)

Ceník
Skupina Sk. Běžná cena Kondiční jízdy
A Nevyplněno Nevyplněno
A1 Nevyplněno Nevyplněno
A2 Nevyplněno Nevyplněno
B Nevyplněno Nevyplněno
BE Nevyplněno Nevyplněno
Je to Vaše autoškola? Upravit ceny

Vybavení

Vybavení

Fotografie

Autoškola dosud nenahrála žádné fotky. Jistě to již brzy napraví.

Kontaktní údaje

Autoškola Prchal
Žižkova 1683/13
58601, Jihlava
Upravit

Telefon: +420 603 525 255

Podobné autoškoly

Autoškola Nosek
Furchova 373 - Telč- Podolí

Autoškola Musil
Chlumova 4755/12 - Jihlava

Žlutá autoškola
Majakovského 1515/6 - Jihlava

Autoškola EKOL
Myslibořská 317 - Telč

Autoškola Koutný
17. listopadu 2096/16 - Jihlava

Zpět na Jihlava

Hodnocení autoškoly

Přidat hodnocení
Celkový počet hodnocení 6
Průměrná spokojenost ze všech hodnocení 1 / 5
Doporučil/a byste autoškolu svým kamarádům? 100% NE
Milan (odesílatel neověřen)
Šílenost. Nikdy víc

A (odesílatel neověřen)
Tuto autoškolu rozhodně nedoporučuji. Nejenže se nic nenaučíte a odchazíte s tím, že jste největší idiot pod sluncem co nikdy neudělá autoškolu, protože pan Prchal vás o tom velice rád přesvědčí, ale pokud jste dívka schytáváte neustálé sexuální narážky na vaši osobu a celkově ženy a dívky. Také si rád hledá záminky pro to, aby se vás mohl dotýkat, třeba pod záminkou ať sundáte nohu z plynu, i když ji na plynu vlasně nemáte, vám začne sahat na stehno. Když jsem si dovolila namítnout, že nohu na plynu nemám, seřval mě, že vyjadřovat se mohu až budu mít naježděno to co on nacouváno. Když se mi už jeho osahávání a sexuální narážky ve stylu, že by mi sundal kalhoty a naplácal mi příčilo natolik, že jsem se konečně ozvala, ať na mě nesahá a jestli si to může nechat, ukončil jízdu o 20 minut dříve s tím, že pokud si to nesrovnám v hlavě, a nezačnu se chovat slušně, že další jízda nebude.Takže v jeho řeči asi něco ve stylu ať začnu spolupracovat nebo ať se rozloučím s autoškolou.Nedoporučuji

Petra (odesílatel neověřen)
Otřesný zážitek. Dodnes nechápeme, že ještě může učit. Toto je i názor lidi, kteří s ním měli zkušenost před X lety. Sprostý, arogantní, oplzlý. Stížností na magistrátu nemálo.

Maty (odesílatel neověřen)
Katastrofa!

V. N. (ověřen)
Absolutně nedoporučuji!!! Zakomplexovaný, arogantní, úchylný a velmi nepříjemný člověk. Po telefonu se snaží působit mile a sympaticky - opak je pravdou. Hned první hodinu jízd jsem si odnášela nemilý zážitek v podobě oplzlých keců Prchala vůči ženám, i vůči mně. Vůbec se nebál zajít do detailů a ani mu nebylo hloupé, sahat mi na stehno a dělat přitom hrozně důležitého, jakože to k výuce patří. Komentoval to jako “dejte tu nohu z plynu”. Rozebíral přede mnou, velmi nevhodným způsobem, poměrně intimní filmy a myslel si, jak je zajímavý. Další hodiny to bylo horší a horší... začal křičet, nadávat mi, urážet mě a vyloženě radost mu dělalo, když mě za volantem dokázal rozhodit tak, že už jsem chybovala i tam, kde nikdy ne a pan „učitel”, měl prostor mě opět shodit a seřvat mě. Pro vulgární výrazy vůbec nechodil daleko. Z každé hodiny jsem odcházela se slzami v očích a celá rozklepaná. Když jsem si dovolila Prchala upozornit, že se chová nevhodně a že se mi jeho chování nelíbí, dostala jsem ještě vynadáno, že on

Honza (odesílatel neověřen)
Nikomu bych nedoporucil.Cholericky majitel=jediny instruktor v teto autoskole,ktery se vyziva v tom,ze celou dobu jizdy po zakovi jen a jen rve.Absolutne neprofesionalni pristup.Velke zklamani.Vubec mu nejde o to,aby zaka neco naucil,jen se stara o to,aby clovek neprojel kanalem-a je jedno,zda jedete max 20km/hod,priste vsechno je spatne.Absolutne DEMITIVACNI.Je mu i jedno,ze mu zaci v puli kurzu odejdou ke konkurenci.Protoze vsichni ostatni maji ke klientovi lepsi pristup a chovani,jak pan Prchal.Jo a kdyz ma v aute holku,tak vede oplzle reci na intimni tema-absolutne katastrofalni jednani.NIKOMU NEDOPORUCUJI!
Vyplnit přihlášku

Zamlouvá se vám tato autoškola? Máte zájem absolvovat kurz právě u ní? Nemusíte složitě vyplňovat kolonky v papírové přihlášce, my vše obstaráme za vás. Navíc je vyplnění elektronické přihlášky absolutně nezávazné a své rozhodnutí si můžete kdykoliv rozmyslet, tak proč to nezkusit?

Stačí vyplnit několik základních informací o sobě a vybraná autoškola se dozví o vašem zájmu absolvovat kurz právě u ní, tudíž vás co nejdříve kontaktuje zpět a domluví si s vámi parametry kurzu pro skupinu, kterou jste si vybrali (termín zahájení, co budete potřebovat apod.)

No, a to je vše. Pár řádků, pár kliknutí a už můžete začít jezdit. Doufáme, že vaše volba autoškoly byla správná, a že jste si prošli její hodnocení a komentáře. Tak, hodně šťastných kilometrů za volantem.