Hl. stránka » Olomoucký kraj » Olomouc

Autoškola Skála

Když AUTOŠKOLA, tak SKÁLA
Nabízíme výcvik skupin AM, A1, A a B, školení řidičů, osobní mikrobusovou dopravu.

O autoškole

Nabízené skupiny
A
A1
A2
AM
B
BE
C
CE
D
DE
T

Typ výuky
  • Klasický výcvik
  • Kondiční jízdy

Další služby

Ceník
Skupina Sk. Běžná cena Kondiční jízdy
A Nevyplněno Nevyplněno
A1 Nevyplněno Nevyplněno
A2 Nevyplněno Nevyplněno
B Nevyplněno Nevyplněno
Je to Vaše autoškola? Upravit ceny

Vybavení

Vybavení

Fotografie

Autoškola dosud nenahrála žádné fotky. Jistě to již brzy napraví.

Kontaktní údaje

Autoškola Skála
Nová 276/5
78401, Litovel
Upravit

Telefon: +420 602 743 348

Podobné autoškoly

Autoškola Olcar
Na Šibeníku 914/1 - Olomouc- Nová Ulice
5

Autoškola Svozil - Uničov
Šternberská 455 - Uničov
5

Autoškola Havala
Třída Kosmonautů 989/8 - Olomouc

Autoškola Freeway
Stupkova 952/18 - Olomouc

Autoškola Mariánek
Tovární 915/40 - Olomouc- Hodolany

Zpět na Olomouc

Hodnocení autoškoly

Přidat hodnocení
Celkový počet hodnocení 2
Průměrná spokojenost ze všech hodnocení 1 / 5
Doporučil/a byste autoškolu svým kamarádům? 100% NE
Markéta (ověřen)
S touto autoškolou mám bohužel špatné zkušenosti. Ohledně domlouvání jízd a výuky teorie nemohu říct nic špatného, pan Skála byl velice časově flexibilní a vždy jsem si mohla jízdy domlouvat tak, jak to vyhovovalo mě. Co se ale týče samotných jízd, už tak v pořádku nebylo. Pan Skála se několikrát dopouštěl obtěžování, jak už slovního (otázky týkající se sexu, nemístné narážky a podobně), tak se snažil zacházet i dál (sahání na stehno s komentářem typu ¨mm to jsou svaly¨, sahání na ruce v průběhu jízdy s otázkou, jestli mi v jeho přetopeném autě není zima). Došlo i na nabídku zastavení se v autoškole protože je tam údajně soukromí. Nejsem jediná, kdo má se Skálou podobné zkušenosti a proto bych vás jen chtěla upozornit, pokud jste dívka, zvolte raději jinou autoškolu v Olomouci. Kdybych věděla, že můžu z autoškoly kdykoli odejít a plynule navázat na jízdy jinde, udělala bych to.

Ivana (odesílatel neověřen)
Záporná zkušenost, došlo k mnohačetnému sexuálnímu obtěžování, jak poznámky na mou osobu, tak kontaktní. Jízdy obsahovaly neustále dotazy na můj sexuální život, poznámky typu klapalo by nám to v posteli, kdybych byl mladší a sexuálnímu napadení v kanceláři autoškoly. Na internetu je více takových recenzí, doporučuji přečíst, než začnete o této autoškole uvažovat. Pokud jste mladá dívka, udělejte si autoškolu raději jinde. Opravdu nedoporučuji.
Vyplnit přihlášku

Zamlouvá se vám tato autoškola? Máte zájem absolvovat kurz právě u ní? Nemusíte složitě vyplňovat kolonky v papírové přihlášce, my vše obstaráme za vás. Navíc je vyplnění elektronické přihlášky absolutně nezávazné a své rozhodnutí si můžete kdykoliv rozmyslet, tak proč to nezkusit?

Stačí vyplnit několik základních informací o sobě a vybraná autoškola se dozví o vašem zájmu absolvovat kurz právě u ní, tudíž vás co nejdříve kontaktuje zpět a domluví si s vámi parametry kurzu pro skupinu, kterou jste si vybrali (termín zahájení, co budete potřebovat apod.)

No, a to je vše. Pár řádků, pár kliknutí a už můžete začít jezdit. Doufáme, že vaše volba autoškoly byla správná, a že jste si prošli její hodnocení a komentáře. Tak, hodně šťastných kilometrů za volantem.