Hl. stránka » Jihomoravský kraj » Brno

Autoškola BONO

Autoškola Brno a okolí - snadno, rychle, kvalitně a bezpečně za rozumné ceny
Naše autoškola se specializuje na výuku a výcvik pro získání řidičského oprávnění skupiny B, dále na kondiční jízdy po Brně a okolí (až do 30 km od Brna) a zajištění přezkoušení z odborné způsobilosti za účelem vrácení řidičského průkazu. S námi se naučíte řídit snadno, rychle, kvalitně a bezpečně za rozumné ceny. Všichni naši instruktoři jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, férový a individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Nabízíme slevy pro studenty a skupinové slevy. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

O autoškole

Nabízené skupiny
A
A1
A2
AM
B
BE
C
CE
D
DE
T

Typ výuky
  • Klasický výcvik
  • Kondiční jízdy

Další služby

Ceník
Skupina Sk. Běžná cena Student Kondiční jízdy
B 14 900 Kč 14 700 Kč 800 Kč
Je to Vaše autoškola? Upravit ceny

Vybavení

Vybavení
  • Uzavřené cvičiště

Fotografie

Kontaktní údaje

Podobné autoškoly

Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi
Anenská 675/4 - Brno- Staré Brno
5

Autoškola Pavel Pelikán
Veveří 497/75 - Brno- Veveří
4

JM autoškola
Sukova 2 - Brno
5

Autoškola Petr Kohout
Hvězdová 289/3 - Brno- Zábrdovice
5

Autoškola Lenka Pokorná
Václavská 6 - Brno
4

Zpět na Brno

Hodnocení autoškoly

Přidat hodnocení
Celkový počet hodnocení 2
Průměrná spokojenost ze všech hodnocení 5 / 5
Doporučil/a byste autoškolu svým kamarádům? 100% ANO
Michaela (ověřen)
Moje zkušenost s touto autoškolou je velice pozitivní. Cena je na Brno dobrá, instruktoři jsou příjemní, a berou ohledy na to, co chcete trénovat vy sami, jezdí se s více různými auty a autoškola je vstřícná v domlouvání termínů jízd. Celkově mě dobře připravili na zkoušku a nemám moc co vytknout.

Elena (odesílatel neověřen)
Pohodová autoškola, oceňuji mj. trpělivý přístup a časovou flexibilitu instruktorů.
Vyplnit přihlášku

Zamlouvá se vám tato autoškola? Máte zájem absolvovat kurz právě u ní? Nemusíte složitě vyplňovat kolonky v papírové přihlášce, my vše obstaráme za vás. Navíc je vyplnění elektronické přihlášky absolutně nezávazné a své rozhodnutí si můžete kdykoliv rozmyslet, tak proč to nezkusit?

Stačí vyplnit několik základních informací o sobě a vybraná autoškola se dozví o vašem zájmu absolvovat kurz právě u ní, tudíž vás co nejdříve kontaktuje zpět a domluví si s vámi parametry kurzu pro skupinu, kterou jste si vybrali (termín zahájení, co budete potřebovat apod.)

No, a to je vše. Pár řádků, pár kliknutí a už můžete začít jezdit. Doufáme, že vaše volba autoškoly byla správná, a že jste si prošli její hodnocení a komentáře. Tak, hodně šťastných kilometrů za volantem.