Hl. stránka » Jihomoravský kraj » Brno

Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi

Lidský přístup, kvalitní služby
U nás najdete vše, co od autoškoly očekáváte: klidné a trpělivé instruktory, zkušenosti, ochotu, lidský přístup, přátelské prostředí, občas i legraci, radost z vlastního úspěchu... Poskytujeme profesionální a poctivý výcvik na vysoké úrovni, v klidu a bez zbytečných nervů a současně je pro nás charakteristické korektní jednání a vždy férový přístup. Našich žáků si vážíme a snažíme se jim ve všem vyhovět, neboť dobře víme, že nejlepší reklama je spokojený zákazník, který nás doporučí svým přátelům a známým. Sídlíme v centru Brna, blízko Hlavního nádraží, takže každý to k nám má blízko. Na Vaši návštěvu či jiný kontakt se těší Vaše Autoškola Brno Zuzana a Dalibor Petrovi.

O autoškole

Nabízené skupiny
A
A1
A2
AM
B
BE
C
CE
D
DE
T

Typ výuky
  • Klasický výcvik
  • Kondiční jízdy

Další služby
  • Platba na splátky (bez navýšení)

Ceník
Skupina Sk. Běžná cena Kondiční jízdy
B 9 400 Kč 500 Kč
C 11 500 Kč Nevyplněno
Je to Vaše autoškola? Upravit ceny

Vybavení

Vybavení
  • Automobilový trenažer

Fotografie

Autoškola dosud nenahrála žádné fotky. Jistě to již brzy napraví.

Kontaktní údaje

Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi
Anenská 675/4
60200, Brno- Staré Brno
Upravit

Telefon: +420 777 818 130

Podobné autoškoly

Autoškola BONO
Zvonařka 408/16 - Brno
5

Autoškola Pavel Pelikán
Veveří 497/75 - Brno- Veveří
4

JM autoškola
Sukova 2 - Brno
5

Autoškola Petr Kohout
Hvězdová 289/3 - Brno- Zábrdovice
5

Autoškola Lenka Pokorná
Václavská 6 - Brno
4

Zpět na Brno

Hodnocení autoškoly

Přidat hodnocení
Celkový počet hodnocení 1
Průměrná spokojenost ze všech hodnocení 5 / 5
Doporučil/a byste autoškolu svým kamarádům? 100% ANO
Simona Effenbergerová (odesílatel neověřen)
Tuto autoškolu mohu doporučit všemi deseti.Oba instruktoři byli velice milí,klidní.Skvělá domluva i s paní Petrovou,která má na starosti administrativu. Určitě bych doporučila poslední třeba 3 jízdy jet s autem pana Petra,se kterým se jede i u závěrečné zkoušky ( přece jen každé auto reaguje maličko jinak).
Vyplnit přihlášku

Zamlouvá se vám tato autoškola? Máte zájem absolvovat kurz právě u ní? Nemusíte složitě vyplňovat kolonky v papírové přihlášce, my vše obstaráme za vás. Navíc je vyplnění elektronické přihlášky absolutně nezávazné a své rozhodnutí si můžete kdykoliv rozmyslet, tak proč to nezkusit?

Stačí vyplnit několik základních informací o sobě a vybraná autoškola se dozví o vašem zájmu absolvovat kurz právě u ní, tudíž vás co nejdříve kontaktuje zpět a domluví si s vámi parametry kurzu pro skupinu, kterou jste si vybrali (termín zahájení, co budete potřebovat apod.)

No, a to je vše. Pár řádků, pár kliknutí a už můžete začít jezdit. Doufáme, že vaše volba autoškoly byla správná, a že jste si prošli její hodnocení a komentáře. Tak, hodně šťastných kilometrů za volantem.