Hl. stránka » Olomoucký kraj » Olomouc

Autoškola Zdeněk Mazal

ŘIDIČÁK BEZ STRESU !
!!! POZOR, A K C E , POZOR !!! ZAHÁJENÍ TEORIE : 3.KVĚTEN 2016 V 17 HODIN CENA 7 699,-Kč !!! NOVÁ ŠKODA RAPID SPACEBACK !!! !!! JSME PRVNÍ AUTOŠKOLA V OLOMOUCKÉM KRAJI POSKYTUJÍCÍ VÝCVIK V TOMTO NOVÉM VOZE, NAVÍC V NADSTANDARTNÍ VÝBAVĚ !!! !!! AKCE !!! PRO VŠECHNY STUDENTY A ŽENY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ CENA 7 699,-Kč a KNIHA + CD ZDARMA !!! ŠKOLNÉ NA SPLÁTKY, A TO BEZ NAVÝŠENÍ CENY !!! NAŠE AUTOŠKOLA PROVÁDÍ VÝCVIK A ZKOUŠKY PŘEDEVŠÍM V OLOMOUCI, (případně i v PŘEROVĚ), a to na SKUPINU ŘP B (OSOBNÍ AUTOMOBIL) a na všechny skupiny motorek. NABÍZÍME také KONDIČNÍ JÍZDY A ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ. !!!SLEVA PRO STUDENTY A ŽENY NA MD!!! !!!AUTOŠKOLA NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ CENY!!! - VÝCVVIK V NOVÉ ŠKODĚ RAPID SPACEBACK, STÁLE JEDINÉ V OLOMOUCKÉM KRAJI !!! A NOVÉ ŠKODĚ FABIA SPORT, OBĚ JSOU S KLINATIZACÍ A V PLNÉ VÝBAVĚ ! PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ SE ZAPNUTOU KLIMATIZACÍ,V NAŠICH AUTECH NETRPÍTE ÚMORNÝM VEDREM !!! !!!NA JÍZDY VÁS VYZVEDNEME, KDE SE DOMLUVÍME !!! (Např. doma, v práci, ve škole, ...).
Autoškola dosud nemá žádné hodnocení
Napsat hodnocení

O autoškole

Nabízené skupiny
A
A1
A2
AM
B
BE
C
CE
D
DE
T

Typ výuky
  • Klasický výcvik
  • Kondiční jízdy

Další služby

Ceník
Skupina Sk. Běžná cena Kondiční jízdy
B Nevyplněno Nevyplněno
Je to Vaše autoškola? Upravit ceny

Vybavení

Vybavení

Fotografie

Autoškola dosud nenahrála žádné fotky. Jistě to již brzy napraví.

Kontaktní údaje

Podobné autoškoly

Autoškola Olcar
Na Šibeníku 914/1 - Olomouc- Nová Ulice
5

Autoškola Svozil - Uničov
Šternberská 455 - Uničov
5

Autoškola Skála
Nová 276/5 - Litovel
1

Autoškola Havala
Třída Kosmonautů 989/8 - Olomouc

Autoškola Freeway
Stupkova 952/18 - Olomouc

Zpět na Olomouc

Hodnocení autoškoly

Přidat hodnocení
Autoškola zatím neobdržela žádné hodnocení. Pomožte jí s propagací napsáním prvního hodnocení ;)
Vyplnit přihlášku

Zamlouvá se vám tato autoškola? Máte zájem absolvovat kurz právě u ní? Nemusíte složitě vyplňovat kolonky v papírové přihlášce, my vše obstaráme za vás. Navíc je vyplnění elektronické přihlášky absolutně nezávazné a své rozhodnutí si můžete kdykoliv rozmyslet, tak proč to nezkusit?

Stačí vyplnit několik základních informací o sobě a vybraná autoškola se dozví o vašem zájmu absolvovat kurz právě u ní, tudíž vás co nejdříve kontaktuje zpět a domluví si s vámi parametry kurzu pro skupinu, kterou jste si vybrali (termín zahájení, co budete potřebovat apod.)

No, a to je vše. Pár řádků, pár kliknutí a už můžete začít jezdit. Doufáme, že vaše volba autoškoly byla správná, a že jste si prošli její hodnocení a komentáře. Tak, hodně šťastných kilometrů za volantem.